Logo Schrijversvakschool groningen

Sabine van den Berg is schrijver en geeft in Groningen proza op niveau 2.

Sabine van den Berg volgde de opleiding Reclametekenen in Amsterdam, studeerde tekenen en beeldhouwen aan de Kunstacademie te Rotterdam en proza aan Schrijversvakschool ’t Colofon in Amsterdam. 

Ze werkte als redacteur voor het literaire tijdschrift Lust & Gratie. Ze publiceerde korte verhalen in Lust & Gratie en in Armada. De laatste jaren voor zij zich geheel wijdde aan het schrijven en schilderen, was zij werkzaam als freelance journaliste/styliste/fotografe voor verschillende tijdschriften. Haar laatste roman Zien Horen Zwijgen, een trilogie over een vader en een dochter, verscheen in 2017. Ze publiceerde de romans De naam van mijn vaderDe lachende derde, Wissel en Dingen die niet mogen. 

Sabine van den Berg

image 2018 09 28    zien horen zwijgen